ANMÄLDA TILL "VIRTUELLA" SWEDISH ALPINE ULTRA 2021

Swedish Alpine Ultra 106 km

Namn                        Ort          Datum   Klockslag     Klubb

1  Sofia Attelind               Uppsala         14 juli        11.30          Ultra  Uppsala 

2  Jonas Brännmyr           Laxå               6 juli

3  Anneli Lindberg            Visby             17 juli        08,00          Gotland Trail Run

4  Henrik Rosencrantz       Uppsala         14 juli       11-12 

5  Dan Eriksson                Göteborg       21 juli        10,00

6  Joar Palm                     Enskede/        4 juli         10,00   Stockholm City Triathlon/

                                       Stockholm                                         Team Nordic Trail

7  Tomas Larsson              Värmdö          3 juli          8,00

8  Daniel Berlin                 Stockholm

9  Kristofer Backlund         Lindöping                                        Team Nordic Trail

10 Carin Gustafsson          Linköping                                        Team Nordic Trail

11 Elisabeth Ankarcrona    Bankeryd      15 juli         8.00

12 Tomas Ankarcrona.       Bankeryd      15 juli        10.00

13 Anna Winther               Jokkmokk     17 juli            8,00

14 Kalman Vanky              Falun            15 juli           18.00

15 Nils Janhäll                  Göteborg

16 Anders Hellner             Stockholm     15 juli          Kvällen

17 Mikael Maschmann       Mariefred       30 juli          8,00

18 Jörgen Lassila              Ås/Östersund 14 juli          7,00

19 Urban Winberg             Falun             15 juli        18.00           Sweden Runners

20 Mattias Almroth            Säter             15 juli        18.00           Sweden Runners

 

 

 

                                                                                                                    

Swedish Alpine Ultra Double 212 km

Namn                       Ort           Datum     Klockslag       Klubb

 

1 Maria Wahlund             Uppsala              2 juli             8.00

2 Håkan Lanz                 Häckeberga       14 juli             9.00

3 Peter Lindmark.           Gällivare            20 juli          14.00